Mary's Meals NOVINKA

Krátke filmy o Mary's Meals

Film Láska dosiahne všade

Dĺžka filmu: 35 minút

Krátky popis: Pozývame vás vydať sa spolu s nami na túto dobrodružnú cestu a zistiť, ako to vyzeralo, keď Gerard Butler vymenil svetlá Hollywoodu za školské triedy v Libérii a na Haiti. Prostredníctvom tohto filmu môžete cestovať spolu s ním a stretnúť skutočných hrdinov každodenného života z rodiny Mary's Meals. Film je plný silných momentov, humoru, ale aj inšpirácie.


Film Dieťa 31

Dĺžka filmu: 32 minút

Krátky popis: Film doprevádza zakladateľa Mary's Meals Magnusa na jeho ceste pri návštevách školského stravovacieho programu Mary's Meals v Malawi, Indii, Keni. Vo filme je vysvetlený spôsob fungovania Mary's Meals a ukázané viaceré ťažšie príbehy detí ako Lette, život chlapcov na smetisku v Keni, ale aj život indických dievčat. Film je emotívny, pretkaný nádejou, že jedlo a vzdelanie skutočne menia životy týchto detí a komunít a každý z nás môže pomôcť.


Film Generácia nádeje

Dĺžka filmu: 34 minút

Krátky popis: Film na niekoľkých konkrétnych príbehoch detí, ktoré dostávajú alebo dostávali v minulosti jedlá Mary's Meals ukazuje ten obrovský rozdiel, ktorý jedlo a vzdelanie priniesli/prinášajú do ich životov. Zároveň sa divák dozvie základné informácie o fungovaní školských stravovacích programov Mary's Meals a sprevádza príbehy týchto detí.